;

Facebook, czyli prawdziwy potencjał

Facebook daje polskim firmom natychmiastowy i bezpośredni dostęp do ponad 10 milionów aktywnych klientów ze wszystkich zakątków Polski. Nie ma drugiej takiej strony, którą użytkownicy odwiedzają nawet po kilkanaście razy dziennie. Fenomen Facebooka polega na tym, że każdy pozyskany fan ma średnio 250 znajomych, którzy śledzą jego aktywność. To działa jak kula śnieżna; gdy ta jedna osoba polubi udostępniony przez Ciebie post albo się nim podzieli, to jednocześnie widzą to jego znajomi. Facebook umożliwia gromadzenie fanów wokół marki lub firmy, informuje ich o nowościach i aktualnych wydarzeniach w Państwa firmie.

;

Dlaczego my?

Zlecając prowadzenie fanpage nam macie Państwo pewność, że Wasze konto będzie obsługiwane przez grupę osób, która wie jak dotrzeć do potencjalnych klientów. Już po kilku dniach będziecie Państwo pewni, że wybraliście odpowiednią firmę, która wie co robi. Prowadzimy fanpage w sposób pomysłowy i różnorodny. Bazujemy na doświadczeniu zdobywanym latami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Uwielbiamy swoja pracę, bo sprawia nam ona bardzo dużo przyjemności.

;

Strona firmy na facebooku – fanpage

Facebook to wiodąca platforma społecznościowa, w ramach której miliony Polaków posiadają swój profil. Nic więc dziwnego, że firmy widzą w nim szansę, aby poprzez swój fanpage dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych Klientów. Sprawimy, że profil Twojej firmy na Facebooku zyska duże grono fanów w krótkim czasie.

Wykorzystanie potencjału promocyjnego dla firm, jaki drzemie w profilu na FB, staje się dziś wręcz koniecznością. Zwłaszcza, gdy interesuje Cię skuteczna i niedroga reklama strony Twojej firmy w Internecie. Profil na FB nie ma granic. Dlatego, posiadając konto firmowe na Facebooku, zyskujesz możliwość dotarcia z ofertą, jaką posiada Twoja firma do internautów z każdego zakątka świata.

Na profesjonalnie przygotowanym i sumiennie prowadzonym firmowym fanpage’u na stronie Facebook, powinny być umieszczane wartościowe, intrygujące i atrakcyjne treści, które docelowo mają przyczyniać się do wzrostu ilości „polubień”. Zaufaj kreatywnym i zaangażowanym w swoją pracę w dziedzinie tworzenia fanpage’y firmowych na Facebooku.

;

Tworzenie profilu firmowego na Facebooku

Założymy Twój profil firmowy na Facebooku, umieścimy wszelkie niezbędne informacje dotyczące Twojej działalności. Przede wszystkim będziemy regularnie wzbogacać firmowy fanpage o coraz to nowsze materiały firmowe. Tworzenie atrakcyjnych wydarzeń i organizowanie konkursów poprzez Twoje konto może bezpośrednio przełożyć się na wzrost liczby fanów Twojego profilu w ramach serwisu Facebook.

Zakładanie profilu firmowego na Facebooku warto powierzyć profesjonalistom. Ale jeżeli posiadasz już własny fanpage firmowy, pomożemy Ci go udoskonalić tak, aby wykrzesać wszystkie możliwości, jakie daje firmom strona społecznościowa Facebook. Dla konta każdej firmy opracowujemy indywidualną strategię działań. Nad wszystkim masz pełną kontrolę i to Ty decydujesz o tym, co ma znaleźć się na Twoim firmowym profilu. Mamy głowę pełną kreatywnych pomysłów, jak zaprezentować Twój fanpage. Zaproponujemy Ci ciekawe i optymalne rozwiązania dla Twojego konta. Zapewniamy najwyższą jakość usług tak, by strona na FB były jak najlepszą wizytówką, którą posiada Twoja firma.

Zapraszamy do kontaktu firmy, zamierzające posiadać efektowne konto firmowe na stronie FB!

3 + 12 =